Design a site like this with WordPress.com
Začít

O mně

Seznamme se.

Kdo jsem?

Starší sestra, pedagožka volného času a studentka KISKU.

Jmenuji se Lucie Paulíčková a jsem človíček, který má rád aktivní život a zdolávání všemožných úkolů.

Pracuji v Domečku Kyjov jako pedagožka volného času. Pečuji o děti, rodiče i vedoucí. Na starosti mám hudební a IT kroužky, dále II. pobytový česko-srbský tábor, příměstské tábory, akce, PR a mnoho dalšího. Má práce mne baví, i když je časově velmi náročná.

Studium

Na střední škole jsme studovala obor Pedagogické lyceum, díky němuž jsem se mohla stát pedagožkou.

Bakalářské studium jsem započala na FF MU v oboru Český jazyk a literatura, který jsem dokončila. Získala jsem mnohé zkušenosti, kterých si vážím a využívám je denně. Také jsem „rozstudovala“ mezifakultní a mezioborovou Počítačovou lingvistiku, která mi dala velmi užitečné poznatky, ale tento program jsem, bohužel, nedokončila.

Nyní jsem nastoupila na magisterské studium KISKu – Informační studia a knihovnictví, který mne zcela uchvátil. Studuji distančně a nyní on-line. 🙂

Záliby

Nerada se nudím, proto mám mnoho zájmů. Mezi mé nejoblíbenější patří hudba, hra na flétny, housle, klávesy, klavír či zpěv. Neobejdu se bez dobré četby, především ženské literatury 19. a 20. století.

Zajímají mě moderní technologie, které mohu využít při práci s děti, bez kterých si nedovedu představit život. Ráda chodím do přírody, chovám zvířata, žiji folklorem, píši básně, vyrábím a zlobím svoji malou sestřičku. Pokud něco neznám, ráda se přiučím a získám nové poznatky.

Zasmějme se spolu

Jak mě vidí přítel – flegmatický workoholik.
Jak mě vidí sestra – ztřeštěná, šílená a milá ségra.
Jak mě vidí šéf – milá, výkonná, loajální, cílevědomá, spolehlivá.

Chtěli byste se mne na něco zeptat? Tak neváhejte, ráda Vám odpovím… 😊

__

__

__

__

__

__

__

ZDROJ OBRÁZKU: www.themix.org.uk/your-voices/submissions/forget-wheres-wally-wheres-everything

Advertisement
%d blogerům se to líbí: