Design a site like this with WordPress.com
Začít

Proč KISK

Proč jsem si vybrala studium na KISKu?

Mým životním cílem je dokončit (minimálně) magisterské studium. Proč? Ráda se vzdělávám, rozvíjím, získávám nové informace, poznávám nové lidi, témata i literaturu. Výběr pro mne byl důležitý, hledala jsem perspektivní obor, který dokáže nabídnout něco mně, ale také já jemu. Samozřejmostí byla distanční výuka.

Studium musí mít smysl. Zaujal mne nejen celý obor, ale také jeho profilace. Ihned jsem si uvědomila, že je to fascinující obor, na který čekám celý život. Mohu propojit nejen své vlastní zkušenosti, ale také práci, nové poznatky a vytvořit něco smysluplného a nápomocného pro druhé.

 Nadchly mne především 2 profilace, a to technologie ve vzdělávání, kde mohu uplatnit svou pedagogickou stránku, a design informačních služeb, do kterého také zasahuji, ale potřebuji se v této oblasti dál rozvíjet.

Co je tedy mým cílem?

Pečlivě studovat, i přes nepřízeň omezeného volného času, učit se s radostí, poznávat spoustu nového, ale hlavně nabídnout ke spolupráci domy dětí a mládeže a střediska volného času, propojit vše dohromady a vytvořit projekt, který pomůže DDM a SVČ, ale zároveň umožní přesah KISKu.

Tak hurá do studia, mozek je sval, který je třeba pravidelně trénovat. 🙂

Advertisement
%d blogerům se to líbí: